KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15889055

nr 1588 9055

Akvarell

Noel Cusa. Fåglar. Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 44x55cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 december 2023
kl 18:25:56